ITYDONEBA.HO.UA
“Навчи любити Тебе,
Спасителю мій.”
“Шпаргалка” для Сповіді | | Карта сайту
У тиші власного серця віднайти Божу любов

❜❜   Навіть малими кроками можна здолати кожен шлях.

Молитися… мовчанням.
У тиші власного серця віднайти Божу любов



У цьому розділі зібрані поради щодо молитви, яка спрямовує та допомагає глибше пізнати й пережити особисто Божу любов. На кожному з нижчеописаних етапів молитви можна зупинитися стільки часу, скільки Ви бажаєте і потребуєте.

***

Пояснення другого підпункту.
Є беззаперечним, що цими словами Христос не каже дорослим скочуватися до інфантильної безвідповідальності. Фразою – «Коли не станете, як діти, не ввійдете в Небесне Царство» – Бог говорить людині молодого й похилого віку, що для психологічного розвитку, духовного зростання і спасіння вона потребує Його мудрого батьківського проводу; потребує Його ласки, любові й постійного контакту; потребує виконувати Його волю навіть тоді, коли не хоче чи не розуміє її (те розуміння часто приходить пізніше, з часом).

«Істинно кажу вам: якщо ви не навернетеся і не станете, як діти, не ввійдете в Небесне Царство» (Мт. 18,3). Щоб зрозуміти суть даного навчання Спасителя, досить проаналізувати поведінку і поставу дитини по відношенню до батьків. Ось деякі найважливіші пункти такого аналізу:
  1. Дитина вірить і довіряє своїм батькам.

  2. Дитина ніколи не піддає сумніву, що її батьки люблять і бажають добра. Навіть тоді, коли бунтує проти вимог чи батьківської кари за провину, вона розуміє, що є любленою, тому горнеться до них.

  3. Дитина приймає свою залежність від батьків і підсвідомо визнає батьківський авторитет. Звідси – її спонтанний послух. Довіряючи батькам, дитина виконує їх волю, оскільки знає, що батьківська воля є добром для неї. Розуміючи, що батьки бажають, щоб вона зростала і розвивалася, дитина постійно вчиться, виконує завдання, поставлені дорослими, і в той спосіб перевершує саму себе. Дитина підпорядковується волі батьків навіть усупереч власним бажанням чи переконанням, оскільки для свого фізичного благополуччя та морального, духовного й інтелектуального зросту потребує проводу й послуху батьківській волі.

  4. Дитина боїться втратити батьків. Загубившись, вона докладає усіх зусиль, щоб знайти їх.

  5. Дитина у батьківському домі визнає свою рівність з іншими братами та сестрами.

  6. Дитині притаманна простота і щирість у спілкуванні. Вона не лукавить.
У тиші власного серця віднайти Божу любов

Міністр, генерал, Президент, бізнесмен, олігарх, вчений-винахідник, письменник, науковець, батько, мати, особа похилого віку, грішник, праведник, – усі ми, незалежно від нашого соціального статусу, освіти, статків та віку, у взаємовідносинах з Творцем є дітьми. Об’єктивно це є незаперечним фактом. Потрібно ще, щоб ця об’єктивна дійсність увійшла у молитовне життя кожної людини. У той спосіб і наше особисте, і суспільне життя набуде зовсім іншої якості завдяки ласці Святого Духа, яка запанує у наших серцях, перемінить їх та цілий світ.

Лише особа, яка особисто досвідчила любов, здатна любити. Найбільшим життєвим покликанням людини є саме любов, взаємовідносини у любові. Але без особистого пережиття того, що її люблять, вона залишається зраненою і через це – замкнутою у собі. Може поступати справедливо, робити безліч окремих добрих вчинків, однак не наважується особисто когось любити. Боїться відкритися до любові.У тиші власного серця віднайти Божу любов Цю самозамкнутість потрібно долати, вона є шкідливою. Саме тому настійливо рекомендується на молитві усвідомлювати і приймати Божу любов до себе, як дитина приймає батьківську любов.

***

Не потрібно боятися Господа. Не потрібно боятися стати перед Ним, усвідомлюючи всю правду про себе, приймаючи дійсність без «макіяжу і театру» (рано чи пізно доведеться зробити це, але ми втрачаємо дорогоцінний час життя, відкладаючи). Він любить Вас таким/ою, яким/ою Ви є! Залишайтеся у цій любові. Сформуйте власне переконання про позитивну батьківську думку Всевишнього про Вас. Це допоможе Вам віддзеркалювати її у житті. Вірити Богові – це перебувати у Його любові.

Читайте також:






Кроки до Божого Царства:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Іноді не відаючи, простим жестом поставленого ”like” чи поділу у соцмережах тієї духовної інформації, яку вважаємо корисною для себе, можемо спричинитися до навернення когось від гріха й перетворити в реальність слова Апостола Якова: «хто навернув грішника з хибної дороги, спасе його душу від смерті і силу гріхів покриє» (Як. 5,20).
Вигнання з Раю Повернення Раю: блаженство відновленої любові
ITYDONEBA.HO.UA

Карта сайту

“Шпаргалка” для Сповіді:
добре приготування до Таїнства, що єднає із Богом у любові

© Copyright 2018
Всі права захищено! При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!